Masážní křeslo – příjemný relax u vás doma

Masážní křeslo – příjemný relax u vás doma

Zase vás bolí záda a netoužíte po ničem víc než po masáži! Trápí vás bolest kloubů nebo máte namožené svaly po víkendovém sportování? Jste ve stresu a potřebujete se uvolnit? Všechny tyto problémy můžete snadno vyřešit v pohodlí domova. Stačí se posadit do masážního křesla a užít si péči jako v masérském salonu.

Výhody masážního křesla

Nespornou výhodou masážního křesla je časová úspora. Není třeba se objednávat do salonu, není třeba nikam dojíždět. Kdykoliv stačí usadit se a navolit program. Díky tomu si můžeme dopřát benefit pravidelné masáže.  Masážní křeslo je dobrou volbou i pro toho, kdo není zastáncem klasické masáže a má raději soukromí. Mnohá masážní křesla umí také provést diagnostiku problémových partií a díky skenování těla se dokáží přizpůsobit přesně na míru. Masáž je pak cílená a pro vás optimální.

Jaké si vybrat křeslo

Na trhu dnes existuje velké množství masážních křesel, takže není problém vybrat si přesně podle vašich požadavků. Stačí si jen ujasnit, co přesně od masážního křesla očekáváme. V nabídce jsou křesla od základních relaxačních až po zcela profesionální vybavená nejnovější technologií. Elektrická masážní křesla nabízí automatické programy pro jednoduché užití, ale některá mají možnost i manuálního nastavení, díky čemuž si můžete upravit masáž jednotlivých částí těla přesně podle sebe.

Vybírejte podle systému polohování, druhu podnožky a područky a samozřejmě podle variant masáží. Zajímavá jsou křesla nabízející režim nulové gravitace nebo možnost umístit blízko stěny, aniž by byl omezen rozsah polohování.

Roli hraje i vzhled křesla. Obvykle se jedná o mohutnější kus nábytku a dá se předpokládat, že bude tvořit dominantu místnosti. Je ale možné zvolit křeslo decentního vzhledu, které se příliš neliší od klasického křesla. Pokud si chcete užít masáž i v kanceláři, zvolte masážní křeslo v designu kancelářské židle.

Stále nevíte, které masážní křeslo by bylo pro vás nejlepší? Obraťte se na odborníky z huranabytek.cz, kteří vám rádi pomůžou s výběrem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení