Masážní křeslo dokáže zpříjemnit důchodový věk

Masážní křeslo dokáže zpříjemnit důchodový věk

 

Po celoživotní práci a aktivním životě se cítíte unavení a provází vás mnohé bolesti. Tělo máte zatuhlé, snižuje se pružnost svalů, bolí vás klouby a objevují se potíže se spánkem. Smířili jste se s tím, že všechny tyto nepříjemnosti prostě patří k věku, a myslíte si, že s tím nejde nic dělat? 

Není to tak úplně pravda. Bolest vám nemusí kazit chvíle, kdy byste si měli užívat zaslouženého odpočinku. Mnohé problémy dokáže vyřešit masáž.

 

S čím vám v seniorském věku masáž pomůže

  • Uvolňuje zatuhlá místa a odstraňuje bolestivost svalů.
  • Upravuje svalové napětí a přispívá k udržení rovného postoje.
  • Zvyšuje rozsah pohybu, zmírňuje bolest zad a nohou.
  • Podporuje krevní oběh, napomáhá lymfatickému systému, odvádí z těla toxiny a zmenšuje otoky.
  • Snižuje stres, odbourává psychické napětí a příznivě ovlivňuje spánek.

 

Pro seniory je ale často nemožné jezdit na masáž. Problémem může být právě zhoršená pohyblivost nebo potíže s dopravou. Skvělým pomocníkem je však masážní křeslo.

 

Masážní křeslo pro seniory

Masážní křeslo má ohromnou výhodu v tom, že si můžete uvolňující masáž dopřát kdykoliv a nerušeně v pohodlí svého domova. Sami si také určíte intenzitu i délku masáže. Při výběru masážního křesla pro seniora je zapotřebí vzít v úvahu některá specifika.

 

Zásady výběru masážního křesla pro seniory

Určující je zdravotní stav. Zatímco někdo si může i ve starším věku dovolit intenzivnější masáž, jiný potřebuje už jen jemnou masáž na prohřátí s ohledem na zvýšenou citlivost těla. Je vhodné vybírat z modelů, které nabízejí více možností volitelných programů a navíc individuální nastavení na jednotlivé části těla. Celou škálu možností včetně lymfomasáží nabízí křeslo PROFIMEDICA AT 7300, které ani nezatíží vaši peněženku. Špičkovou péči s možností meditace a stimulace mozku, díky čemuž si můžete snadno navodit různé stavy relaxace, vám poskytne křeslo Casada Skyliner II.

Při výběru nezapomeňte ani na pohodlné usazování a možnost individuálního polohování zad a nohou. Senioři ocení také funkci vyhřívání, jakou nabízí křeslo Profimedica A 305 – Alice. Jako bonus u něj oceníte možnost ovládaní pouhým hlasem, takže odpadají starosti se zapomenutými brýlemi.

Masážní křeslo výrazně prospěje vašemu zdraví a pomůže vám zvýšit kvalitu života a užít si spokojeně důchodový věk.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení