Masážní křeslo ve firmě jako lákavý zaměstnanecký benefit

Masážní křeslo ve firmě jako lákavý zaměstnanecký benefit

 

Řada firem dnes nabízí zaměstnancům benefity v podobě příspěvku na sportovní aktivity nebo jim umožňuje protáhnout se přímo ve firmě během pracovní doby, aby zůstali v dobré kondici. Mnozí zaměstnavatelé si už uvědomují, že přetažený a stresovaný zaměstnanec nemůže podávat dobrý pracovní výkon. Stále oblíbenějším benefitem je i nabídka uvolňujících masáží.

 

Mnoho lidí má sedavé zaměstnání, řadu hodin se hrbí nad počítačem, jiní zase celou pracovní dobu prostojí nebo tráví její velkou část za volantem. To vše se odráží na špatném zdravotním stavu.

 

Jaké potíže způsobuje dlouhodobé sezení či stání

Problém je v nedostatku pohybu a setrvávání ve stále stejné poloze.

  • Přetěžují se bedra, záda jsou nahrbená nebo nepřiměřeně prohnutá, hlava je předsunutá vpřed – to vše způsobuje bolest zad v oblasti beder, kříže a krční páteře.
  • Nadměrně se zatěžují dolní končetiny.
  • Zhoršuje se krevní oběh.

 

V každém případě se prudce snižuje produktivita práce. Uvedené stavy lze snadno odstranit masáží.

 

Jak pomůže masážní křeslo

Nechce se vám organizovat docházku maséra do firmy nebo posílat zaměstnance do masážního salonu? Jednoduchým a přitom velmi účinným řešením je pořídit do firmy masážní křesla.

Masážní křeslo:

  • Uvolní svaly.
  • Zmírní bolest hlavy, zad a nohou.
  • Odstraní únavu způsobenou stresem.
  • Stimuluje krevní oběh.
  • Zlepší soustředění.
  • Zvýší imunitu.

 

Masážní křeslo zvýší motivaci a výkonnost

Pořízením masážního křesla pozvednete firemní kulturu, zvýšíte efektivitu práce a posílíte vztah zaměstnanců k firmě. Stačí dopřát zaměstnanci chvíli na protažení a okamžitě se zlepší se jeho koncentrace, povzbudí ho to k další práci a bude podávat kvalitnější výkony. Zároveň bude méně nemocný, nebude muset chodit často k lékaři ani zůstávat doma.

 

Jaké zvolit křeslo

Je možné pořídit přímo kancelářská masážní křesla Office OC01 nebo Office OC02, na kterých mohou zaměstnanci relaxovat u pracovního stolu. Další variantou je zřídit ve firmě relaxační koutek doplněný robustnějším modelem, například Alpha 1029 nebo Profimedica Alpha 2041.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení