Pohovka vhodná pro každodenní spaní

Pohovka vhodná pro každodenní spaní

 

Někdy se dostáváme do situací, kdy si nemůžeme dovolit zařídit plnohodnotnou ložnici s klasickou postelí. Můžeme mít malý byt a potřebujeme trvale spát v obýváku, řešíme kvalitní přespávání pro pravidelné návštěvy, zařizujeme chatu pro prázdninové pobyty nebo pár let žijeme v malém podnájmu. V podobných případech musíme šetřit místem a vhodným řešením je využít rozkládací sedací soupravu, která nám přes den poslouží k relaxaci a posezení u televize či dobré knížky a v noci poskytne místo pro kvalitní spánek.

 

Která sedačka je ta pravá

 

Ne každou rozkládací pohovku je možné využít pro pravidelné spaní. Rozkládací mechanismy často neumožňují doplnit pohovku samostatnou matrací nebo mají matraci jen nízkou, vhodnou spíše pro příležitostné přespání. Jiné typy rozkládacích sedaček mají spací plochu složenou z několika částí a tvoří se tak nepohodlné předěly.

Existuje však i řešení bez kompromisů – vyzkoušejte rozkládací rovnou sedací soupravu Elis.

 

Sedačka Elis od českého výrobce

 

Tradiční česká firma Unar, zabývající se výrobou sedacího nábytku už od roku 1991, produkuje jednu z nejkvalitnějších rozkládacích sedaček na trhu. Její výhody jsou nesporné. Unikátní rozkládací mechanismus nabízí plnohodnotné lůžko s kvalitní matrací, která je schovaná uvnitř sedačky. V noci tedy spíte na jiné matraci, než na jaké přes den sedíte. Matrace je vysoká 16 cm, má nosnost 120 kg a navíc obsahuje aloe vera, zabraňující množení roztočů, je tak vhodná i pro alergiky. Vzniklé lůžko je velmi stabilní, což zajišťují pevné kovové nohy a kvalitní lamelový rošt.

Při každodenním rozkládání oceníte jednoduchost. Sedačku lze snadno rozložit plynulým pohybem jednou rukou, aniž byste ji museli kamkoliv odsouvat.

Velkým plusem je i variabilita sedačky. Můžete si vybrat šířku pohovky od 100 cm do 200 cm, šířku područek (područky široké 25 cm je možné zvolit s úložným prostorem a vybrat si mezi dvěma typy otvírání), typ dekorativních nožiček a barvu a typ potahu.

 

Pokud byste měli zájem ještě o další individuální úpravy, kontaktujte Hurá nábytek, kde vám odborníci pomůžou s konfigurací na míru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení