Rozkládací sedačky pro každodenní spaní

Nemáte v bytě místo na pořádnou postel? 
Je Vaše chalupa malá, že v ní nemůže přespat Vaše návštěva?

Manžel snad chrápe tolik, že byste uvítali postel i v obýváku a sháníte sedačku pro trvalé spaní?

Jedním z řešení může být rozkládací pohovka od renomovaného českého výrobce sedacích souprav na každodenní spaní a matrací, dodávající své výrobky i do mnoha hotelů nejen v ČR. Odpadne tak volba, zda gauč nebo postel. Mrkající Pohovky na každodenní spaní jsou vhodnou alternativou do menších bytů, kde není místo pro ložnici. Výborně se pak hodí jako řešení trvalého spaní pro studentské pokoje a do malého pokoje k pronájmu.

Sedačky SIESTA s pevným roštem, HARMONY s lamelovým roštem i polohováním podhlavníků a ELIS s vyšším sezením pro snadné vstávání Vám pomohou zajistit kvalitní a pohodlný spánek i při každodenním rozkládání. ANO, není to řešení z akčních nabídek za pár tisíc, avšak jedná se o kvalitní italskou mechaniku a ověřené materiály, extra látky a českou práci, se zárukou 36 měsíců.

Má nespočet kombinací velikostí ložné plochy, šířky područek, volby rohového sofa s úložným prostorem a desítek potahových látek. Tyto pohovky pro každodenní spaní jsou tudíž vhodné do všech pokojů. Sedačku tak můžete využívat nejen k občasnému přespání hostů, ale i pro vlastní maximální relaxaci u televize.

Pokud jsou v bytě domácí mazlíčci či děti, vyplatí se pak investovat do příplatkových látek MYSTIC a CARABU, které jsou vyráběny NANO technologií a lehce vyřeší případné polití nebo počmárání sedačky snadným omytím mokrým hadrem díky systému AQUA CLEAN.

Získejte maximum ze svého prostoru díky našim sedačkám, které Vám pomohou volně žít i v malém bytě. Přijďte se k nám posadit a vyzkoušet si snadné rozkládání sedačky či při šálku kávy vybrat ze vzorníků látek tu pravou ořechovou.

Rádi Vám poradíme u nás na vzorkovně v Praze 8 – Libni

 

Pohovka SIESTA pro trvalé spaní Pohovka HARMONY pro trvalé spaní

 

Nově Vám představujeme sedačku MOON, která se dá rozložit jako palanda na 2 lůžka s lamelovými rošty, viz.

rozkládací sedačka-palanda MOON na každodenní spaní

V nabídce máme i další rozkládací pohovky pro každodenní spaní s korpusem z lamina, viz. sedačka DUOVITA

sedačka DUOVITA pro každodenní spaní