Vymoženosti a doplňky k pracovnímu stolu

V dnešní době už pojem pracovní nebo kancelářský stůl neznamená jen velkou desku s nohami nebo pevnými bočnicemi a pár zásuvek. Současný psací stůl vyžaduje i řadu technických vymožeností, bez kterých se zkrátka neobejdeme.

Podle potřeby je dnes nutné instalovat do pracovního stolu minimálně jednu průchodku na kabeláž k počítači a jeho součástem. Stolu, umístěnému v prostoru by neměla chybět výsuvná zásuvková lišta, nebo vestavný výklopný elektrický panel.

Kabely je pak dobré z praktického i estetického hlediska skrýt ve spirále na kabeláž. Luxusnější provedení stolu si pak žádá i vestavbu zásobníku na psací potřeby. Pod pracovní deskou by neměl chybět výsuvný element na klávesnici. Podle potřeb uživatele lze instalovat i element pro leváka.

U stolu by též nemělo chybět osvětlení, tzn. technická LED lampa nebo zářivka se skřipcovým nebo přítlačným šroubovacím systémem. Velice praktickou součástí bude jistě i multifunkční noha upevněná podobným přítlačným systémem. Na tuto nohu lze instalovat podložku na telefon, fax, nebo plastový box  A4 na tiskopisy nebo jiné písemnosti. Stejným způsobem může být ukotven i držák plochého monitoru.

Aby Těchto tyčových zařízení nebylo příliš, lze je sjednotit v jedné kombinované „věži“ s dvěma nohami a spojovací odkládací policí. Na obě nohy je pak možné kotvit několik plastových odkládacích boxů, stojan ta telefon, lampu, apod.

V případě, že potřebujeme podobnou nebo stejnou technikou a doplňky vybavit dva protilehlé stoly, není nic jednoduššího než na zadní stranu jejich pracovních desek nasadit oboustrannou hliníkovou lištu s originálním osazením zásuvek a prvky k montáži výše zmíněných zařízení. Tato oboustranná lišta navíc umožňuje i zasazení nástěnky nebo plastového plánovacího kalendáře. Možností je skutečně mnoho a u nás je z čeho vybírat.

Vaše dotazy tedy rádi zodpovíme: email: info@hurazahrada.cz, tel.: 266 316 228

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení