KAB Seating

Webová stránka značky: KAB Seating

 

Logo KAB

KAB Seating je přední světový výrobce sedadel do automobilů a zátěžových dispečerských křesel. Je součástí americké skupiny CVG group a své dceřiné společnosti má ve Velké Británii, Belgii, Austrálii, Číně a v USA. Sídlo společnosti je v Northamptonu v Anglii a zaměstnává přes 350 lidí. Výrobní závod se rozkládá na ploše 21.000 m2. Výrobky KAB Seating jsou vyváženy do celého světa a jsou dodávány do prvovýroby mnoha významných výrobců, včetně např. Volvo nebo Liebherr.

Zátěžová křesla KAB Seating vznikla jako výsledek vývoje sedadel pro kamiony a těžké stroje ve stavebnictví a v zemědělství. Většina vlastností potřebná pro dobré sedadlo řidiče je přitom stejně důležitá i v kanceláři, a obzvláště na pracovišti v zátěžovém provozu. Zvláštní pozornost byla věnována kritériím stanoveným institutem Britiish Office Chair v oblasti prevence bolesti zad.

Bolest zad je druhou nejčastější příčinou absence na pracovišti a jen ve Velké Británii představuje 5 miliónů pracovních dnů s touto abcencí. Pokud sedíte v pevné pozici po celý den, nevyhnutelně vás čeká fyzická bolest zad. Pracovní židle KAB nabízejí každému jednotlivci různé možnosti nastavení, které umožňují časté změny polohy těla.

1_640x600

25_640x600

 

 

 

 

 

1 položek celkem
1509978581 cs director 2010
Špičkový produkt
KAB Director + záruka na 5 let zdarma
SKLADEM na centrále (> 5 ks)
od 44 359 Kč

Zřejmě nejvyužívanější zátěžové křeslo na světě. Slouží u vojáků, policie, hasičů, záchranky, na dispečinku elektráren ... Zvládá nepřetržité zatížení 24/7, a poslouží stejně...

Kód: TPE-752791/KAB

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení