Luraco

Luraco Logo

Luraco je americká rodinná firma zaměřená na špičkové technologie. Aby co nejlépe sloužila zdraví a vitalitě svých zákazníků, skládá se technický personál z výborně vyškolených inženýrů a vědců, kteří se specializují na pokročilé konstrukce robotických systémů, senzorů a ovládacích prvků.

Společnost Luraco zaregistrovala již 44 amerických a mezinárodních patentů a získala řadu ocenění. Křesla Luraco byla zkoumána jako první lékařská masážní křesla na světě s certifikací UL a FDA, a díky úspěšné certifikaci bezpečnosti je lze používat i v komerčních obchodních prostorách.

Společnost Luraco je obzvláště hrdá na své masážní křeslo "i7 Plus", které má vědecky prokázané pozitivní účinky na vaše zdraví. Studie prokázaly jeho prospěšný účinek na srdeční tep, krevní tlak, stres a bolesti spojené se stresem.

Masážní křesla Luraco v sobě spojují všechny aspekty nových technologií, inovativních masážních technik a zábavných funkcí - pro zážitek a Vaší pohodu.

Žádné produkty značky Luraco nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení